Pí-vodu piji několik let, jsem po ablaci. V době chemoterapie to byla jediná voda, kterou jsem mohla bez potíží vypít. Piji ji i nadále, chutná mi, netlačí a mám pocit, že mi svědčí.

Marie K. České Budějovice

 

S pí-vodou jsem se seznámil asi před 10ti lety. Piji ji s celou rodinou, nejprve jsem si pro ni léta jezdili, protože nám chutná. Máme větší spotřebu, tak jsme před lety zakoupili malý domácí výrobník i do firmy. Neznám jinou vodu, které bych se napil s takovou chutí, proto nemám problémy s dodržováním pitného režimu.

Rudolf F. Praha

 

Pí vodu piji již něco přes rok prakticky každý den. Hodně se věnuji zdravému stravování a očistě organismu a půstování. Pí voda mě ohromila svým hlubokým a jemným účinkem při očistě těla. Jinou vodu ani pít nechci, protože se prostě s pí vodou nedá srovnávat. Je to vůbec nejlepší investice do vlastního zdraví těla, duše a mysli. Hodnota pí vody je mnohem vyšší, než kterou za ní platím.

Václav Němeček, Praha

 

Pí-vodu piji a jezdím si pro ní do Pí-centra asi 5 let. Udivilo mne, jak se zlepší chuť řady nápojů, když se připraví z pí-vody. Mám rád dobrou kávu a v podstatě si na kávě z jiné vody nepochutnám.

Karel D. Praha

 

Věnuji se masírování a poradenství přes stravu. Některým klientům vařím polévky. Zjistila jsem značné rozdíly v kvalitě a účinnosti pokud použiji na vaření pí-vodu. Pro vaření se snažím používat tzv. Kytičkovou pí-vodu, což je voda, kterou nechávají protéct v pí-centru před spuštěním výrobní linky. Této vody je však jen omezené množství a není vždy k dispozici.

Miluška K. Praha

 

Použil jsem pí-vodu do akvaria. Nejsem akvarista profesionál. Na zkoušku jsem ale připravil dvě stejné nádoby, se stejnými rybičkami a rostlinami. Po pár týdnech došlo k tomu, že rybičky v akvariu s pí-vodou okousaly téměř všechny rostliny. Musel jsem do tohoto akvaria vybrat rostliny, které rybičkám nechutnaly. Vodní rostliny v pí-vodě rostou však mnohem více. Další postřehy: Podle mých měření pH je četnost výměny vody v akvariu s běžnou vodou nejméně třikrát častější, než při použití pí-vody. V akvariu s pí-vodou neroste téměř žádná řasa, která obvykle pokrývá stěny a listy rostlin a musí se žiletkou seškrabávat. Rovněž rybičky v pí-vodě mi připadají barevnější a vitálnější.

Pavel V.

 

Pí-vodu piji a jezdím pro ni pravidelně již několik let. Voda je bezvadná chut'ově, lehká. Pokud se člověk snaží dodržovat pitný režim, kolem 3l denně, tak je ideální, vůbec netíží v žaludku.

Hanka V. Praha

 

Rád bych napsal něco o pí-vodě, ale nemohu srovnávat, protože obyčejnou vodu už léta nepiji. Z pí-vody vaříme i připravujeme různé ovocné nebo zeleninové šťávy. Voda z vodovodu je u nás extrémně tvrdá, takže jí používáme pouze jako vodu užitkovou, ale bohužel za ní platíme jako za pitnou. Myslím si ale, že jako pitná není použitelná bez újmy na zdraví.

Jan H.

 

Než jsem poznal Pí-vodu měl sem trochu problém dodržovat pitný režim, a to hlavně z důvodu, že mi kohoutková ani balená moc nechutnala. Člověk to musel řešit odstáváním anebo ochucováním vody. Od roku 2009 pijeme Pí-vodu a již nikdo z nás nemá problém s pitným režimem. Moje zkušenosti jsou takové, že voda samotná má výbornou chuť, a u ostatních nápojů jako jsou čaje, kafe, šťávy zvýrazní danou chuť a zvýší kvalitu. Používáme ji i na vaření a i jídlo připravené v této vodě je chutnější. Cítím se po ní mnohem svěžejší. Kočka pije častěji než to bývalo. U rybiček se voda mohla měnit po 2x delší době oproti klasické.

Lukáš B. Dobříš

 

Pí - vodu používám přes 3 roky, máme namontovaný přístroj přímo v kuchyni. Největší rozdíl vidím, když si vezmu vodu sebou a třeba až za půl dne ji vypiji. Normální voda má po půl dni nošení v batohu pachuť. Pí - voda je stále dobrá. Odbourali jsme nakupování minerálek a podobných plastových záležitostí.

IvaR

 

Proč piji pí vodu? Je lepší chutově než kohoutková, více osvěží, měkká voda. Co se týče rostlin, prospěch neoddiskutovatelný. Myslím, že se pro mě vyplatí...uvažuji o koupi přístroje.

Jiří Buriánek